Home Page »  Q »  Quebonafide
   

Rumpelstilskin (feat. Vito (pl)) Lyrics


Quebonafide Rumpelstilskin (feat. Vito (pl))

[Zwrotka 1: Quebonafide, Quebonafide & Vito Bambino, Vito Bambino]
Posadziła mnie przed domem tak jak dziką roślinę
Płonący kominek, koc i bujany fotel
Mądra książka, herbata z goździkami, kminek
Już prawie w to uwierzyłem, ale jeszcze trochę
Jeszcze trochę tego pisku, tego wrzasku i braw
Trochę listów, trochę blasku, loży VIPów i sław
Trochę ciuchów, co mi ślecie i nie chcecie mieć nic
Tych barberów bez kolejek, drogie drinki chcę pić
Za darmo, wbić z ferajną, bramka za mną
Dama przy mnie, ja za maską jak pies majlo (fajno, fajno)
Świece się jak medalion, ale w środku wciąż jak biedak pod lodziarnią, stop

[Refren: Vito Bambino]
Dlaczego znów czuję się, jakbym przegrał
Każdy mój ruch bardziej mnie w tym utwierdza
Tchu mi brak, pluję na
Taki paskudny stan

[Zwrotka 2: Quebonafide, Quebonafide & Vito Bambino, Vito Bambino]
Na taki paskudny stan i paskudne myśli
O karierze i doklejonym uśmiechu za hajs
Znowu życie, które kusi mnie jak Rumpelstilskin
Da ci wszystko w zamian za to, że ty siebie też dasz
Siebie też dasz, olejesz te rodzinę i dom
Zostanie mi tylko stal, beton, cegły i szkło
Bez dziewczyny obok z głosem młodej Celine Dion
Czując, że finał zjebałem tak jak w grze o tron (hmm)
Ktoś mi mówił: "Starych kwiatów lepiej nie przesadzać" (nie przesadzać)
Męczy mnie ten pęd i sława
Bawienie fanów trikami, asami z rękawa
Bardzo cię przepraszam, ale chyba nie chcę wstawać myśląc

[Refren: Vito Bambino]
Dlaczego znów czuję się, jakbym przegrał
Każdy mój ruch bardziej mnie w tym utwierdza
Tchu mi brak, pluję na
Taki paskudny stan

[Zwrotka 3: Vito Bambino]
Mam więcej, niż marzyłem mieć
Na pięcie odwracam się od zdjęć, od tego, co niepotrzebne
Dobro od złego jest nieodrębne
Znowu się odzywa ten demon we mnie (ciii)

[Outro: Quebonafide, Quebonafide & Vito Bambino]
Veni, vidi, vici, mam wszystko
No a ciągle czuje ból jak Avicii, powtarzaj za mną
Veni, vidi, vici, mam wszystko
No a ciągle czuje ból, czuje ból (ej)
Veni, vidi, vici, mam wszystko
No a ciągle czuje ból jak Avicii, powtarzaj za mną
Veni, vidi, vici, mam wszystko
No a ciągle czuje ból, czuje ból (ej)


the new hitmakers: how social media is rewriting the rules of music discovery
The New Hitmakers: How Social Media Is Rewriting The Rules Of Music Discovery
Chris Page - 05 Jun 2026
katy perry brings massive free concert to mexico fenapo festival
Katy Perry Brings Massive Free Concert To Mexico Fenapo Festival
Faith Thompson - 27 May 2026
john legend sets the stage on fire for the 2026 manhattan summer gala
John Legend Sets The Stage On Fire For The 2026 Manhattan Summer Gala
Sasha Mednikova - 13 May 2026
from the recording booth to the kitchen: when musicians become culinary obsessives
From The Recording Booth To The Kitchen: When Musicians Become Culinary Obsessives
Evren E. - 05 May 2026
the ultimate fashion playlist: unpacking the devil wears prada 2 soundtrack
The Ultimate Fashion Playlist: Unpacking The Devil Wears Prada 2 Soundtrack
Chris Page - 29 Apr 2026
Browse: